Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe Białystok

Grawer

Laser co2 jest z powodzeniem wykorzystywany do ozdabiania i personalizacji wielu przedmiotów. Pozwala uzyskać ciekawy i oryginalny wzór na wielu materiałach: papierze, drewnie, szkle, a nawet na tkaninie. Grawer jest precyzyjny i trwały.

Nasza oferta dotyczy grawerowania:

  • drewna,
  • laminatu grawerskiego,
  • papieru,
  • skóry i materiałów skóropodobnych.

Grawerowanie i wycinanie laserowe

  • Największą popularnością cieszy się grawerowanie długopisów. To doskonały nośnik reklamowy. Możemy nanieść logo firmy, dane kontaktowe lub tekst. Mimo niewielkiej powierzchni wzór na długopisie jest doskonale widoczny.
  • Tabliczki informacyjne na laminacie grawerskim na stałe wpisały się do elementów wykorzystywanych niemal w każdej firmie. Przede wszystkim są to tabliczki na drzwi, imienne i stanowiskowe czy też numeryczne. Szeroka paleta kolorów laminatów umożliwia dopasowanie do potrzeb i wymogów Klienta.
  • Grawerowanie drewna i sklejki jest bardzo popularne ze względu na naturalny efekt. Grawerujemy wzory, logotypy bądź napisy na deskach, podkładkach, pudełkach, brelokach i zawieszkach. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb Klienta koloru sklejki i łączenia warstwowego. W ofercie mamy również wycinanie ze sklejki różnego rodzaju wzorów i personalizowania ich zgodnie z wytycznymi.
  • Pleksi znakomicie nadaje sie do grawerowania. Wykonuje się z niej szyldy, ekspozytory, tabliczki reklamowe, ale także breloki i różnego rodzaju zawieszki. Grawerowanie pleksi daje bardzo ciekawy efekt wizualny, a co najważniejsze: jest trwałe i nie wymaga dodatkowej obróbki w postaci polerowania ani szlifowania. Pleksi także wycinamy laserem według potrzeb zamawiającego (topery, napisy i grafikę na ścianę i inne).
  • Grawerowanie kalendarzy i planerów posiadających okładkę ze skóry lub materiału skóropodobnego jest chętnie zamawianą usługą nie tylko przez firmy promujące się poprzez logo umieszczane na okładce. Jest również często wykonywane dla Klientów indywidualnych, chcących wygrawerować osobistą dedykację.
  • Pieczątki grawerowane laserowo – po pierwsze wysoka jakość i dokładne odwzorowanie stempla. Po drugie – krótkie oczekiwanie na gotową pieczątkę: 2 do 3 godzin.

Przykłady graweru i wycinania laserowego na różnych materiałach

Grawerowanie i wycinanie drewna i sklejki Białystok
Grawerowanie i wycinanie drewna i sklejki Białystok
Grawerowanie i wycinanie drewna i sklejki Białystok
Grawerowanie i personalizacja kalendarzy Białystok
Grawerowanie deski do krojenia Białystok
Zawieszki adresowe dla psów - Białystok