Nasza oferta na pieczątki grawerowane laserem obejmuje szeroką gamę automatów samotuszujących firmy Colop. Różne wielkości i kształty automatów pozwalają na wyprodukowanie dowolnego rodzaju pieczątki.
Do najpopularniejszych należą pieczątki firmowe, których wielkość pozwala na umieszczenie danych firmy na odbiciu wielkości 59×23 mm. Sześć linii tekstu umożliwia zawarcie nazwy, danych adresowych, telefonu, e-maila, numeru NIP i REGON. Zazwyczaj są to najczęściej umieszczane dane na tej wielkości pieczątce, ale jeśli istnieje potrzeba dodania logo firmy, ta wielkość może nie wystarczyć. Wówczas lepsza będzie pieczątka 69×30 mm.

Zobacz więcej:
Pieczątka firmowa Białystok

Pieczątka imienna i stanowiskowa

Do często zamawianych pieczątek należą także pieczątki imienne. Wielkość odbicia 44×18 mm pozwala na zmieszczenie danych osobowych wraz z kontaktem. Różne kolory obudowy, od stonowanych, aż po kolory fluo pozwala na dopasowanie pieczątki do gustu i potrzeb. Zamawiający pieczątkę ma również do wyboru 4 kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski i zielony.
Pieczątka stanowiskowa jest mniejsza. Jej odbicie to 38×14 mm. Umieścić można na niej nazwisko i stanowisko, ewentualnie dodatkowy numer telefonu bądź numer uprawnień zawodowych.

Pieczątka Colop C40 - Grawerowanie laserowe pieczątek Białystok